You know my motivation given my reputation, please

Nadat ik weken achter de studieboeken had gezeten was de tentamenperiode eindelijk voorbij. Daarnaast was ik ook klaar met mijn anitbiotica dus er mocht weer bier gedronken worden. Dubbel reden voor een feestje! Het thema van het feest was American Pierates of the Caribbieren en wij gingen verkleed als nerds. Ik voelde mijn IQ spontaan een aantal punten stijgen zodra ik die bril op mijn neus had gezet.
Het feestje op de toko was leuk, iedereen had een thema-outfit uit de kast getrokken en ging lekker los op de muziek. Toch begon ik me terwijl de avond vorderde mateloos te irriteren aan alle mannen die wanhopig probeerden om alles te zoenen wat los en vast zat. Ik zag er serieus uit als een idioot met mijn nerd-bril en twee staartjes, maar vanwege het vrouwentekort hier in Delft word je zelfs dan nog lastig gevallen. Nu is het zo dat ik een vriend heb en dat vertel ik ook altijd, maar dat is voor hen geen reden om het niet doodleuk te blijven proberen.
Het lijkt wel alsof die feestjes alleen maar draaien om regelen en geregeld worden. Terwijl ik er echt alleen maar naartoe ga om een leuke avond te hebben en lekker te dansen. Dan vind ik het oprecht heel irritant als mensen ongevraagd gaan proberen me op de bek te nemen. Op een gegeven moment had ik er ook genoeg van en ben ik maar eerder naar huis gegaan. Gewoon een beetje jammer.








HansDeZwans
5 februari 2012
‘Op de bek nemen’ -> wat een uitdrukking, moet ik onthouden.
‘Mag ik jou even op de bek nemen’, eens kijken wat dat gaat opleveren. lol
Caithlin
5 februari 2012
De meeste studenten gebruiken hier de termen “regelen” of “bekken” in plaats van het meer beschaafde “zoenen” ;)
Harmke
5 februari 2012
Dat lijkt mij echt verschrikkelijk! Snap dat je eerder naar huis bent gegaan.
Mylène
5 februari 2012
Jammer dat zo’n feestje toch een beetje wordt verpest door van die dronken sukkels. Maar hé, je had wel een goeie outfit. ;)
Dagmar
5 februari 2012
I love your outfit! Hmm ja die dronken droppies zijn dan wel een beetje jammer :P
My thoughts words and life
5 februari 2012
Jammer dat je eerder naar huis ging omdat er van die lamballen zijn die het toch even proberen je te versieren en te zoenen.
Maar je outfit was wel echt tof!
Stéphanie
5 februari 2012
Dan moet je naar Utrecht komen. Een iets andere verdeling man-vrouw ;).
Ik kan me wel voorstellen dat het wel irritant is hoor!
Naomi
5 februari 2012
Ja dat snap ik. Je wilt gewoon lekker partytime en als er dan toevallig iemand is, so be it, maar dat moet niet het doel zijn. ; )
Naomi
5 februari 2012
Haha ik lees net dat het in Delft was. Jep, nog herkenbaarder. Ik ben daar ook vaak en de mannen zijn gewillig.
Lauradenkt
5 februari 2012
Ja, dat idee heb ik ook. Maar misschien valt het meer op, omdat het in Delft dus zo is dat er meer meisjes zijn dan jongens. Maar ja, oppervlakkig vind ik het dat het soms alleen maar daar om gaat.
Anke
5 februari 2012
Leuke outfit! En tja, ergens is het wel herkenbaar, hoewel het vrouwentekort in Enschede vergeleken met Delft volgens mij best wel mee valt. Maar zoiets kan wel een minder prettige stempel op de avond drukken inderdaad.
Tasja
5 februari 2012
Dat is echt vervelend. Want je kan niet aardig doen, want dan denken ze “vrij spel, fuck yeah” en als je bitchy doet dan is het ook niet meer gezellig.
Maar nu we het over Delftse jongens hebben:
Het is typisch jongensgedrag ;) Alleen omdat er in Delft meer jongens zijn, lijkt het alsof ze relatief meer proberen te regelen.
Het grappige is dat zij juist vinden dat de “enigszins knappe meisjes” (quote) in Delft erg arrogant zijn. Deze tirade werd dan afgesloten door: “Haar ‘regel-waarde’ neemt ook toe omdat ze zo weinig concurrentie van andere meisjes heeft. Dezelfde chick in Leiden zou minder interessant zijn, oftewel als jongen in Delft regel je eigenlijk onder je niveau.” *verontwaardiging alom*
Ach de trauma des levens na een paar biertjes haha.
Maar goed ergens is het wel waar.
Hoe dan ook laten we zeggen dat het van beide kanten niet een ideale situatie is haha.
Caithlin
6 februari 2012
Het is ook wel een beetje sneu voor die jongens dat er zo weinig meiden zijn hier ja. Misschien zijn ze daarom wel zo irritant. Het grappige is dat mijn vriend weer in Leiden woont waar juist ontzettend veel meiden zitten :P
Tasja
6 februari 2012
Ja Leiden is het weer precies andersom haha. Vandaar ook dat studieverenigingen zoals Psychologie vaak feestjes samen met studieverenigingen in Delft houden. (Vorige week nog met elektrotechniek dacht ik..)
Merk zelf weinig van het vrouwenoverschot :p Ik zit op de W&N faculteit en hier gelden dan weer Delftse verhoudingen haha.
Marieke
5 februari 2012
Dat is in mijn ogen niet ‘een beetje’ jammer, maar gewoon ‘heel erg’ jammer. Zwaar treurig zelfs. Ik zou me daar ook helemaal niet prettig bij voelen, als je gewoon zin hebt in een leuke gezellige avond. Getver.
Dina
5 februari 2012
Och.. Mannen..
PIUSC!
6 februari 2012
very pretty your blog.. i follow you ever like pleasure!!
PAss ti me, i have a new post!!
Hugs valentina
Danique
6 februari 2012
Ja Caithlin, zie je er een beetje goed uit is dat voor sommige kerels met drank op helemaal nu eenmaal het enige wat men wil, i know, i know….En Delft ja, daar studeren nu eenmaal veel mannen hè, is hier toch wel wat fijner, hoewel als er duizenden rondlopen je ze soms nog van je af moet slaan hoor hahaha.
Des
6 februari 2012
mooie bril, mooie krullen:)
Carmen
6 februari 2012
Wat zie je er geweldig uit! Hihi. Wel super vervelend dat ze dat doen, kan me voorstellen dat het je avond best wel verpest :/
Saskia
6 februari 2012
Oh vervelend zeg!
Jade
6 februari 2012
Aah wat een leuke foto! Wel jammer dat het feestje zo eindigde. :(
Liann.
6 februari 2012
Geweldige outfit!
Maar wat een vervelende jongens. Ik snap dat je daar geen zin in had en naar huis bent gegaan.
Masha
6 februari 2012
Haha erg leuke foto! Ik hoop dat je tentamens goed zijn gegaan!
laura
6 februari 2012
leuke foto! het is altijd jammer als zulke gasten je avond verpesten. je blijven ook echt altijd om je heen hangen :$
Osina
6 februari 2012
Leuke outfit! Ik snap dat je eerder naar huis bent gegaan. Vervelende mannen.. maar ik hoop dat je tentamens goed zijn gegaan! :D
Yasmin
6 februari 2012
Geslaagde outfit! Ik word er ook soms een beetje slechtgezind door. Altijd jammer..
Melissa
6 februari 2012
Altijd fijn om even helemaal los te gaan na een hectische week. Jammer van die jongens inderdaad!
Tanja
6 februari 2012
Jammer dat het zo verpest werd! Je outfit was wel erruugh leuk :).
Mandy
6 februari 2012
Leuke foto!
Echt jammer dat het zo erg is dat je er gewoon eerder door naar huis gaat. Jongens…
Kinga
7 februari 2012
Wat een leuke outfit! En vervelend zeg, zeker als het zo erg wordt dat je er eerder door naar huis gaat..
Bodine
7 februari 2012
Ik vind het gewoon zielig. Zo kun je iemands avond echt flink verpesten, dat is gewoon niet meer leuk.
Annouska
8 februari 2012
Ik vind je outfit onzettend leuk, maar jammer dat het nogal wat kerels trekt. Vooral van dat soort wanhopige mensen die te graag een lijstje maken hoeveel en met wie ze zoal zoenen pfff…