Do you want to go to the plage with me, I’m going down
Op oudjaarsdag hadden we het er ineens over. De nieuwjaarsduik. Ik heb het altijd gezien als een try-before-you-die, iets dat je toch wel echt een keer in je leven gedaan moet hebben. En we hebben dit jaar een milde winter dus het leek mij de uitgelezen kans om nieuwjaarsduiken van mijn bucketlist af te strepen.

Toen mijn wekker vanochtend om acht uur begon te piepen vroeg ik me toch wel af wat ik mezelf nou weer op de hals had gehaald. In de auto naar Scheveningen ben ik een beetje ingedommeld, want ik was nog behoorlijk moe van het feestje de vorige avond. Maar toen we op de plaats van bestemming aankwamen leek mijn moeheid als sneeuw voor de zon verdwenen, de sfeer op het strand was buitengewoon super! Iedereen stond vrolijk rond te springen en te dansen, wat er natuurlijk extra bizar uitzag omdat we allemaal een knaloranje Unox-muts op het hoofd hadden.

Zodra het startsein werd gegeven renden we als een stelletje malloten de ijskoude zee in. Het was, uhm, zeer verfrissend! Na de duik kon ik mijn voeten niet meer voelen, maar onder het genot van een broodje Unox ben ik weer langzaam op temperatuur gekomen. Volgend jaar weer?








Chantal
1 januari 2012
Wat super stoer van je zeg!
Saskia
1 januari 2012
Gaaf hoor, mij niet gezien brrrrrr
Anne
1 januari 2012
Dat je dat durft! Lijkt me heel gaaf, maar ik zit op nieuwjaarsdag toch liever thuis met een warme bak thee, als ik eraan denk krijg ik het al koud!
Anke
1 januari 2012
Wat gaaf dat je dat gedaan hebt!! Dat is voor mij ook echt nog wel een try before you die dingetje. Wel slim om dit jaar met de milde winter te gaan inderdaad, balen dat ik daar niet aan gedacht heb, haha :p
Bodine
1 januari 2012
Leuk dat je dat hebt gedaan zo last minute! Ergens wil ik dat wel een keer doen, maar na zo’n gezellig avond ligt m’n bed opeens 3x zo lekker!
Petra
1 januari 2012
Dat wil ik ook nog een keertje doen ja! Echt supervet!
My thoughts words and life
1 januari 2012
Brrrr! Dapper dat je dat gedaan hebt, doe het je zeker niet na!
Stéphanie
1 januari 2012
Ik zei vandaag nog aan tafel dat ik nooit ga meedoen, tenzij het voor een goed doel nodig is ofzo. Stoer dat je het gedaan hebt! En wel slim inderdaad, nu het niet zo heel erg koud is buiten..
Caithlin
1 januari 2012
De helft van de opbrengst (€10,000) ging naar de Nederlandse reddingsbrigade!
Dina
1 januari 2012
Wat gaaf dat je dat gedaan hebt zeg! Lijkt me zo verschrikkelijk koud. Krijg er al rillingen van als ik er aan denk!
Martine
1 januari 2012
Whaaaaaaaaa, wat GOED van je!!! Dat wil ik ooit ook nog eens doen…. ;-) HAPPY 2012!!! x
Annemijn
1 januari 2012
Wow dapper! Lijkt me wel vet om een keer te doen inderdaad.
tineke
1 januari 2012
Het lijkt me wel heel vet om ooit een keer te doen! Stoer van je!
Lia
1 januari 2012
Jaaaa, nieuwjaarsduik in Scheveningen is leukleukleuk!
Des
2 januari 2012
zo dapper van je, en ook goed weer uitgekozen :). Ik heb het als doel voor 2013 staan!
Mandy
2 januari 2012
Super dat je dat hebt gedaan! Ik denk niet dat ik het ooit ga doen, maar je weet het maar nooit natuurlijk ;)
Tanja
2 januari 2012
Ik wil het stiekem wel nog eens doen… Echt stoer dat je het gedaan heb!
Lies
2 januari 2012
Dat is echt superdapper ! haha ik wil het ook een keer gaan doen, maar ik durf nooit
Yasmin
2 januari 2012
Ik wist niet dat ze dat in Nederland ook deden :) Ga je nog een keer meedoen?
Karlijn
2 januari 2012
Brrr, dat lijkt me koud! Maar ik zou het wel eens een keer willen proberen :)
Liann.
2 januari 2012
Super gaaf! Ik zou twee jaar geleden ook een nieuwjaarsduik gaan toen, maar toen werd ik met de Kerst doodziek :S
Nu is het er niet meer van gekomen eigenlijk.
laura
2 januari 2012
echt super gaaf! het is echt stoer dat je het gedaan hebt. het lijkt mij ook wel leuk om een keer te proberen, maar wel super super koud :)
Harmke
2 januari 2012
Echt tof dat je een nieuwjaarsduik genomen hebt. Ik zou dat ook wel eens willen doen.
Lydia
2 januari 2012
Brrr, ik bevries al als ik eraan denk! Respect dat je dit toch maar gedaan hebt. :)
Die muts staat je ook erg goed. ;D
Anna
2 januari 2012
Waw, dat lijkt me…koud! Maar ook een hele ervaring, super van je!
Karina
2 januari 2012
Oehh, het was leuk maar koud. Ik was ook in scheveningen, waren de kaartjes uitverkocht! Zijn we maar een stuk er naast gegaan. Jammer dat we geen koele muts kregen ):
Rosanneke
3 januari 2012
Wat gaaf dat je dat hebt gedaan! Ik heb echt bewondering voor je, ik ben een echte koukleum, dus mij niet gezien…:-)
Linn
3 januari 2012
Ik heb toch echt wel heel veel respect voor je dat je dat gewoon gedaan hebt! Ik ben een enorme koukleum dus zou het nooit durven! Maar ik vind het wel onwijs tof!
Emily
4 januari 2012
Oehh, nou dit jaar was het vast niet zo koud hahaha ;p ik ga dat ooooooit ook een keertje doen, als ik mezelf wat discipline heb aangeleerd om door te zetten (ik ben lui ;p