Come on skinny love what happened here, suckle on

29 november 2011 - bizar / dagelijks / student

Mijn leven is af en toe een beetje een gekkenhuis. De afgelopen week in het kort:

Woensdag hadden we een diner met alle sociëteitscommissies en ik mocht daar ook bij zijn want ik ben gevraagd voor de Bar Commissie bij Virgiel! Oh yeah! Het diner was weer een heerlijk studentikoze bedoening. Iedereen was verkleed in bizarre outfits, tussen de verschillende gangen door sprongen we op de tafels om verenigingsliederen te zingen en het einde van de avond is in een chaotische waas voorbij gegaan. Ik kijk nu al uit naar het komende jaar waarin ik bar zal staan, een hoop nieuwe mensen zal leren kennen en waarschijnlijk nog veel escalatie-avonden zal hebben!

Vrijdag heb ik geholpen op een bruiloftsfeestje. De broer van de huisgenoot van mijn clubgenoot (volg je me nog?) ging trouwen en met een paar vriendinnetjes heb ik opgediend en bar gestaan. De bruiloft had een jungle thema en dat was ook niet zo gek als je hun huis zag. Van buiten zag het huis er heel normaal uit, maar aan de achterkant zat een enorme oppervlakte aan kassen gevuld met exotische planten en opgezette dieren. In die jungle zaten ook een paar echte dieren verstopt, waaronder meerdere slangen en twee alligators! Ik heb nog steeds spijt dat ik mijn camera niet had meegenomen, je had het echt gewoon moeten zien.

Zaterdag ben ik met vriendlief naar de bioscoop geweest. Nova Zembla is dus eigenlijk geen film om met je boyfriend heen te gaan, hij zag volgens mij alleen maar de borsten van Doutzen Kroes, haha. Je kon ook moeilijk er omheen: ze waren nog groter dan normaal vanwege haar zwangerschap, ze droeg een push-up korset, er werd meerdere keren op ingezoomd en het was verdorie ook nog in 3D! Verder was het wel een goede film hoor, veel grootser dan ik van Nederlandse producties gewend ben.

Zondag hadden we de laatste hockeywedstrijd van het seizoen dus we hadden van tevoren afgesproken om allemaal verkleed op het veld te gaan staan. Sommige hadden hun gezicht helemaal onder de roze glitterschmink, iedereen was voorzien van roze gadgets zoals galahandschoenen, een prinsessenkroontje of een Hello Kitty-haarband. Er was zelfs een teamgenootje die haar Pink Panther-pak uit de kast had getrokken! We zagen er belachelijk uit en de tegenstanders snapten het volgens mij niet helemaal, maar we hebben wel weer mooi gewonnen!

In het weekend heb ik zoveel mogelijk van mijn vrije uurtjes gespendeerd aan klussen. Aanstaande vrijdag hebben wij namelijk een enorm huisfeest en daarvoor wordt het hele huis geverfd in het bijbehorende thema. Ontzettend gezellig om te klussen met al mijn huisgenootjes en het begint er ook al heel goed uit te zien! Ik kan niet wachten tot het feest.

Gisteren stond ik in de Appie en toen ik wilde afrekenen bleek mijn pinpas het niet te doen. Ik begreep er niks van, maar later op de dag kreeg ik een telefoontje van de ABN Amro. Ze vertelden me dat mijn pas was geblokkeerd in verband met skimming. Over een paar dagen ontvang ik een nieuwe pas en moet ik dus even controleren of er geen bedragen van mijn rekening zijn verdwenen. Irritant dat ik nu alweer een paar dagen niet kan pinnen, maar gelukkig heb ik deze keer wel nog wat contant geld achter de hand.

Hoe was jullie week?


35 reacties
  1. Jilliebillie

    29 november 2011

    Moet jij eigenlijk nooit studeren? :p

    • Caithlin

      29 november 2011

      Haha, natuurlijk! Ik kan me wel voorstellen dat mensen denken dat ik alleen maar loop te feesten omdat ik alleen over dat soort dingen schrijf. Maar ik denk niet dat het zo interessant is om over mijn studie te lezen. “Oh ik heb vandaag geleerd hoe ik de integraal van die en die functie moet oplossen.” Niet echt boeiend toch?

      • Jilliebillie

        1 december 2011

        Haha nee dat is inderdaad niet zo interessant om te lezen.. :p Maar ik bedoel; ik heb ECHT geen tijd voor al die dingen naast ‘t studeren… Maar goed, hier in Belgie is studeren ook wel echt gekkenwerk. :/

  2. Bodine

    29 november 2011

    Phoe, druk, maar klinkt gezellig! Ik heb me vooral op school gestort ;)

  3. Harmke

    29 november 2011

    Ik zie het helemaal voor mij. Zo’n verkleed team. Moet ik onthouden voor onze laatste wedstrijd.

  4. tineke

    29 november 2011

    Wat maak jij toch een hoop mee in een week! Hopelijk niet te veel/geen geld van je rekening gehaald?
    Ik doe eh, tsja.. niet zo veel haha!

  5. Saskia

    29 november 2011

    Druk maar ontzettend gezellig zo te lezen!

  6. Lin

    29 november 2011

    Haha ik moet erg lachen om je beschrijving van Nova Zembla

  7. Anke

    30 november 2011

    Haha, jij vermaakt je zo te lezen wel, klinkt als een leuke week :) Mijne was niet zo bijzonder ;p

  8. Des

    30 november 2011

    ahh serieus, ben je geskimmd? Hoop dat er niet veel geld van je rekening is afgehaald?

    En lekker druk weekje zo te zien. Altijd leuk! Ik heb me vooral bezig gehouden met franse lessen, hardlopen en even een weekendje naar mijn ouders :)

  9. Aimee

    30 november 2011

    Dat klinkt als een drukke week. Mijn week was vooral erg rustig =)

  10. Tasja

    30 november 2011

    Klinkt als een goed weekje, behalve het skimmen dan :/

    Ik heb echt een drukke week gehad en ben een kut week aan het krijgen. Het zijn weer van die nare weken waarin ze op een of andere manier alle projecten en tentamens weten te plannen.

  11. Lauradenkt

    30 november 2011

    Klinkt goed allemaal zeg! En grappig dat van dat hockeyen :P

  12. Osina

    30 november 2011

    Klinkt als een druk maar gezellig weekje! Ik heb niet veel bijzonders gedaan tijdens mijn week. Alleen maar stage! Erg saaaai.

  13. Liann.

    30 november 2011

    Dat klinkt erg leuk en gezellig!

  14. fairytalegirl

    30 november 2011

    Wat een drukke week zeg bij jou!
    Wel leuk zo een trouwfeest :)
    Mijn week is druk, ik snak naar het weekend!

    Grtjs

  15. Tanja

    30 november 2011

    Klinkt echt heel erg druk, maar ook super leuk :P! Trouwfeest klinkt echt heel bizar XD. En met alligator bedoel je levend of opgezet O.o?

    • Caithlin

      30 november 2011

      Levend! Ze hebben die alligators als huisdier, alsof dat de normaalste zaak van de wereld is.

      • HansDeZwans

        1 december 2011

        Euh en mag dat zomaar. Wat krijgen die beesten te eten, een aantal gasten misschien?

  16. Annemijn

    30 november 2011

    Haha die hockeyoutfits zijn echt geweldig!
    Klinkt sowieso als een mooie week :)

  17. Myrthe

    30 november 2011

    Haha klinkt als een goeie week :)

  18. Karlijn

    30 november 2011

    Ik wil Nova Zembla nog graag een keer zien, lijkt mij ook een hele goede film :)

  19. Emily

    30 november 2011

    Jemig wat een gedoe ook met dat pinnen enzo!
    Hopen dat daar snel eens een goede oplossing voor komt (wss is dat dan binnen een week ook weer gehackt, maargoed).
    Wat grappig zo’n jungle thema, en wat voor thema doe je met je feest in jouw huisie dan? Ik en m’n huisgenoot gaan in januari ofzo een pokemon party geven haahha echt hilarisch wordt dat! En laatst Halloweener feest, was ook heel leuk, zijn nu alleen de achterdeur sleutel kwijt ;p
    Maar leuke week zo te zien. Mijn week is verder niet interessant genoeg ;p
    Nog bedankt voor je comments! :D

  20. Carmen

    30 november 2011

    Haha, klinkt heel leuk! Nova Zembla lijkt me een heel toffe film, maar niet zo’n goed idee om met jongens heen te gaan dus :p

  21. Mandy

    30 november 2011

    Klinkt wel als een leuke week! Super leuk dat jullie als team allemaal verkleed in t roze kwamen. Traditie?

  22. Sandra

    1 december 2011

    Is dat het flatfeest van delft? Een vriendinnetje van me heeft er ook gewoond en ik heb destijds ook nog een steentje bijgedragen met schilderen van de GR.

    Klinkt als een fantastisch leuke week :D

  23. Laura

    1 december 2011

    Haha leuk hoe je de borsten van doutzen omschrijft! En gave outfits op het hockeyveld :)

  24. Lianne

    2 december 2011

    Hadden ze bij dat trouwfeest levende alligators, bizar! Is toch helemaal geen leuk huisdier? Krokodilknuffelen haha! Verder klinkt je week wel druk, maar ook heel er leuk!

  25. Naomi

    4 december 2011

    Living la vida loca zo te zien? Terecht!
    Mijn week bestond uit even een half weekje gestrekt gaan door living la vida loca. Misschien toch even wat rustiger aandoen! :)

  26. Deb

    5 december 2011

    Klinkt als een druk weekje! Wat vervelend van je bankpas! Hopelijk heb je inmiddels een nieuwe. Ik had een drukke week die vooral in het teken stond van Sinterklaas.

  27. Martine

    6 december 2011

    Dat klinkt als een volle, maar heel erg leuke week! Geniet van alles wat op je pad komt, maar neem ook genoeg rust, hè?! Liefs van Martine

  28. Danique

    6 december 2011

    Zo superherkenbaar!! Liefs, zomaar efkens tussendoor.

  29. roel

    7 december 2011

    Ah, heerlijk toch! Wel balen van je pas! Die feestjes klinken echt geweldig en naar Nova Zembla wil ik ook nog een keertje!

  30. Olga

    9 december 2011

    Ik heb net een vrij trieste samenvatting van mijn afgelopen week online gezet, dus oordeel zelf maar ;)

  31. Mylène

    11 december 2011

    Lekker druk, maar wel leuk. Behalve dat van je bankpas dan. Ik hoor het de laatste tijd van heel veel mensen, bah zeg.

Geef een reactie

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*